2019/11/15 at 7:40 AM
Banner Top

Menemen’de kongre kararı alınmasının ardından gözler Belediye ile Tahir Şahin arasındaki soğuk savaşa çevrildi.

Yönetimden yapılan açıklamada ilk toplantının 25 Mayıs’ta Menemen İlçe Stadyumu’nda yapılacağı duyuruldu. Yeterli çoğunluğun sağlanmaması durumunda ise üyeler bu kez 1 Haziran’da stadyumda bir araya gelecek.

Kulübün Onursal Başkanı ve Menemen eski Belediye Başkanı Tahir Şahin’in başkanlık için aday olacağı bildirilirken, Menemen Belediye Başkanı Serdar Aksoy’un da Şahin’in karşısına aday çıkaracağı kulislerde konuşulmaya başlandı.

Şahin’in başkan seçilmesi durumunda Menemen Belediyespor’u şirketleştireceği ve kulübün adını Menemenspor A.Ş olarak değiştireceği bildirildi.

Şanlurfa maçı öncesi kulüpte görevli belediye personelinin geri çekilmesi üzerine gerginlik had safhaya çıkmıştı. Şahin, şampiyonluk maçı sonrası yaptığı açıklamada Belediye’nin tüm kilüpteki tüm mallarını iade ettiklerini vurgularken, Urfa maçı öncesi sabotaja uğradıklarını öne sürmüş ve genel kurul için zorla imza toplandığını iddia etmişti. Şahin, “Destek olmak istiyorlarsa burdayız. Ama mücadele derlerse, Tahir Şahin ve Menemenliler olarak köküne kadar varız. ” sözleriyle Belediye’ye meydan okumuştu.

Banner Content
Tags: , , , ,

Related Article