2019/11/20 at 2:40 AM
Banner Top

Spor Toto 2. Lig Kırmızı grupta bitime 1 hafta kala Şampiyonluğunu ilan eden Menemenspor, dün akşam Alsancak’ta La Cigale  Restaurant’ta  şampiyonluğu kutladı.

Kulübün 77 yıllık tarihinde ilk kez Spor Toto 1. lig’e  çıkma başarısı gösteren İzmir’in Sarı lacivertli ekibi şampiyonluk kutlamalarına dün yönetim kurulu, teknik ekip ve futbolcuların eşleri ile katıldı.  Başkan Tahir Şahin, Yönetim kurulu üyeleri  Zafer Körpe- Nadir Şenel, Ender Günbay, Mustafa Sevinç, Uysal Eren, Teknik Direktör Suat Kaya ve sporcular şampiyonluk pastasını birlikte kesti. Sarı lacivertliler gecenin ilerleyen saatlerine kadar eğlendiler.

Perşembe günü antrenmanda toplanacak sarı lacivertliler lig’in  son maçı için Konya’ya hareket edecek.  Futbol Federasyonu prosüdürleri gereği gereği deplasmanda kupa alamayan Menemenspor , kupa için de seçenekleri değerlendirecek.  Şampiyonluk Kupası’nı ya lig bitiminde maçın ardından Menemen’de düzenlenecek olan bir organizasyonda   almayı düşünen Menemensporlular. Bu gerçekleşmediği takdirde 2019-2020 sezonunun ilk iç saha karşılaşmasında kupayı kaldıracak.

Banner Content
Tags: , , , , , , , , ,

Related Article