2019/10/19 at 4:29 PM
Banner Top

Bir yıl sonra yeniden 2.Lig’e dönme fırsatını kullanamayan ve play off’ta elenen Nazilli Belediyespor’da belirsizlik var.

Siyah beyazlı ekipte 12 futbolcunun sözleşmesi sona ererken, yeni Belediye Başkanı kulübe karışmayacağını açıkladı. Haziran yaındaki Genel Kurul öncesi yönetime ise aday çıkmadı

Naz Naz’da Said Can Açıkalın, Buğra Temel,Yasin Dülger, Taylan Özgün, Burak Özbakır, Görkem Bitin, Mazlum Demir, Mert Er Estik, Onur Bulut, Polat Güren, Temel Taşkım ve Zekeriya Topayan’ın mukaveleleri sona ererken, yeni yönetim adeta yeni takım yapmak zorunda kalacak.
Yenilmezlik rekoru kırdığı sezonu dramatik bir şekilde tamamlayan siyah-beyazlılar, Ergene Velimeşespor’a 2-0 mağlup olurken, Nazilli’de ancak 1-0’lık üstünlük sağlyınca finali görememişti.
Siyah beyazlı kulüp 5 Haziran’da genel kurula gidecek. İlk toplantıda yasal çoğunluk sağlanamazsa kongre 12 Haziran Çarşamba günü çoğunluğa bakmaksızın Yıldırım Demirören Tesisleri’nde saat 17.00’de düzenlenecek.
Kulüp başkanlığı için şimdiye kadar adaylığını açıklayan çıkmazken, Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, iyi bir futbol seyircisi olduğunu, ancak futbol idaresi noktasında bilgi sahibi olmadığını belirtirken, “Herkes bildiği işi yapsın. Ehline teslim edeceğiz merak etmeyin. Endişeniz olmasın. Orada da güzel bir ekip oluşur. Yönetimin değerlendirmesini bekliyoruz. Onlar kendi değerlendirmelerini yapacaklardır. Kararlarına biz de saygılı olacağız” dedi.

Banner Content
Tags: , , , ,

Related Article