2019/11/20 at 2:59 AM
Banner Top

Nazilli Belediyespor’u pazar günü evinde oynayacağı Ege Derbisi’nin heyecanı sardı.
Ege Derbisi’nde Tire 1922’yi ağırlayacak olan Siyah beyazlılar İlk devrede berabere kaldığı rakibini mağlup ederek, yenilmezlik serisini uzatmak istiyor.
Zirveye bir adım daha yaklaşmak isteyen Naz Naz, ligde lider Hekimoğlu Trabzon ile en az mağlup olan takım unvanını koruyor.
Hazırlıklarını Yıldırım Demirören Tesisleri’nde sürdüren ekipte stoper Mazlum Demir’in sakatlığı keyifleri kaçırdı. Kozan Belediyespor maçında sağ dizinden sakatlanan tecrübeli savunmacının Tire 1922 karşısında forma giyemeyeceği belirtildi.
Teknik direktör Ahmet Yavuz’un, Mazlum’un yokluğunda defansta Polat ya da Temel’e görev vermesi bekleniyor. Adale sakatlığı nedeniyle Kozan maçında forma giyemeyen Yasin ise iyileşerek takıma katıldı.
Nazilli Belediyespor, taraftarın desteğiyle Tire 1922’yi eli boş göndermek isterken, iki takım taraftarı arasındaki dostluk rüzgarları esiyor.
Ligin ilk devresinde Tire’de Nazilli Belediyespor taraftarlarını dostça karşılayan Tire 1922 taraftarları için Nazilli taraftarları, “Nazilli size deplasman değil” diyerek paylaşımda bulundu. İki takımın taraftarları arasındakidialoglar iki camiada da memnuyitle karşılandı.

Banner Content
Tags: , , , ,

Related Article