2019/10/19 at 4:20 PM
Banner Top

Ödemişspor’da genel kurulun ardından yönetim yeni sezon için düğmeye bastı. Geçen sezon ikinci yarıda performans olarak 3. Lig’e yükselen Somaspor’u da geride bırakmasına karşın statü kurbanı olan ve bir gol averajla İzmirspor’un gerisine düşerek BAL’a veda eden Efeler ilk olarak teknik heyet konusunu çözüme bağlayarak Yaha Aydın’la devam” dedi.

Bu sezon mücadele edeceği İzmir Süper Amatör Lig’den sıyrılıp en kısa sürede 3.Lig’e ayak basmak isteyen Kırmızı-Lacivertli kulübün yönetimi, geçen sezon Bölgesel Amatör Lig’de beşinci haftadan itibaren görev alan teknik direktör Yahya Aydın ile yeniden anlaştı.

Ödemişspor Kulübü Başkan Yardımcısı Mustafa Turan’ın gözetiminde sözleşme imzalayan Teknik Direktör Yahya Aydın, “Adım adım ilerleyerek Ödemiş’te var olan potansiyeli de en iyi şekilde değerlendireceğiz. Ödemiş ve futbolseverlerimiz daha büyük başarılara layıktır. Yönetimimize bir kez daha bize güvendikleri için teşekkür ediyorum. Ödemiş’in sağlam adımlarla başarıya ulaşması için hep birlikte çalışacağız. Taraftarlarımızın ve kentin beklentisinin bilincindeyiz” dedi.

Ödemişspor Kulübü Başkan Yardımcısı Mustafa Turan, hedeflerinin bu sezonun yanı sıra gelecek sezonlarda da başarı elde edecek bir yapı oluşturmak olduğunu ifade ederek, “Geçen sezon takımımızda başarıyla görev yapan, camiamızı tanıyan, taraftarımızın beklentisini bilen teknik direktörümüz Sayın Yahya Aydın ile yeniden anlaşmaya vardık. Aydın’ın yönetiminde takımımız son derece başarılı bir grafik ortaya koymuştu. Hedefimiz Ödemişspor’un layık olduğu başarılara istikrarlı bir çizgiyle ulaşmasıdır. Bu konuda yönetim olarak sadece bugünü değil geleceği de kapsayan başarı hedefi için gerekli adımları vakit kaybetmeden atıyoruz.” dedi.

Banner Content
Tags: , , , , , ,

Related Article