2019/11/17 at 8:28 AM
Banner Top

İzmir’in güzide takımlarından Süper Amatör Lig temsilcisi Ödemişspor kurtuluş gününü kutladı. Türk bayrağı ile poz veren kırmızı lacivertliler; “Güzel kentimiz Ödemiş’in düşman işgalinden kurtuluşunun 97. yılını kutluyor, ebedi Başkomutanımız Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, silah arkadaşlarını, vatanımız uğruna canlarını feda eden şehitlerimizi ve gazilerimizi saygı ve minnetle anıyoruz.” mesajıyla da kentin çoşkusuna ortak oldu.

Geçen yıl ikinci yarının en fazla puan toplayan takımı olmasına kaşın bir gol averaj farkı ile BAL’dan düşen ve statü kurbanı olan Efeler bu yıl da şampiyonluk mücadelesi verecek.

Komşu ilçe Tire’nin düzenlediği Zafer Kupası’nda Tire Belediyespor’a  3-0 yenilen kırmızı lacivertli takım, hazırlık kampındaki ilk hazırlık maçı olan bu maçın ardından 4 Eylül’de oynanacak üçüncülük maçında Buca Zaferspor ile karşılaşacak.

İlçe, İlkkurşun direnişi ile Kuvayı Milliye’nin ateşini yakan Ödemiş’in düşman işgalinden kurtuluşunun 97. yılını büyük bir gurur ve heyecanla kutlanırken,  etkinlikler 10 güne yayılacak. İlçede  3-13 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek 35 . Ödemiş Milli Fuarı çeşitli etkinliklerle Kurtuluş çoşkusunu yaşatacak.

Banner Content
Tags: , , , ,

Related Article