2019/10/19 at 9:23 PM
Banner Top

İzmir Süper Amatör Küme Kırmızı Grup’ta nefes nefese geçen sezonun ardından 4.olarak Play off eleme maçı oynamaya hak kazanan Özçamdibi teşekkür mesajı yayınladı. Mesaj şöyle:

Kınık Bld. Sporu 3-0 hükmen mağlup ettiğimiz haftada Aliağa Bld. Helvacı Sporun, Dikili Belediye Sporu 2-0 mağlup etmesiyle ikili averaj üstünlüğüyle normal sezonu 4. sırada bitirdik ve Playoff eleme maçı oynamaya hak kazandık.
Sivil toplum kuruluşlarından, yerel yönetimlerden, parti il ve ilçe yönetian mlerinden, mevcut belediye başkan adaylarından, söz verip sözünde durmayan nice şirket, esnaf ve şahıslardan maddi anlamda neredeyse hiç destek göremediğimiz bu zorlu maratonu her şeye rağmen Playoff hattında tamamlamanın haklı gururunu yaşıyoruz.
Gecesini gündüzüne katan değerli teknik ekibimize; başta Serkan ŞENTÜRK olmak üzere Ramazan ÇELİKEL ve Savaş BATIR hocalarımıza, takımımızı her maça en iyi şekilde hazırladıkları için, rakip analizleriyle teknik ve taktik anlamda üst düzey bilgilerini oyunculara aktardıkları için, ligin başlamasına bir hafta kala mevcut şartlarda bütün karakterli oyuncuları bir araya getirip yüreğini ortaya koyan bir takım oluşturdukları için teşekkür ederiz.
Bir diğer teşekkürümüz kulüp başkanımız Yasin DİNSEVER ve değerli yöneticilerimize. Her şeye rağmen asla pes etmeyen, kulübümüz için çalmadık kapı bırakmayan, beklenti içerisine girmeden karşılıksız sevgiyle varını yoğunu ortaya koyan Başkanımıza ve yöneticilerimize teşekkür ederiz.
Ve BÜYÜK ÖZÇAMDİBİ TARAFTARINA…
Koşulsuz şartsız her maçında takımını yalnız bırakmayan, her deplasmanda takımına sonsuz destek veren, genci yaşlısı birlik olup mağlup olduğumuzda üzülen kazandığımızda sevinen, yaptığı tribün şovlarıyla İzmir Amatör Futbolunun bir numarası olan cefakar, fedakar ve vefakar ÖZÇAMDİBİ TARAFTARINA TEŞEKKÜRLER.

Ayrıca bu kritik haftada maça en iyi şekilde hazırlanan ve galip gelen, onurlu duruşuyla gönlümüzü kazanan Aliağa Bld. Helvacı Spora ve taraftarına, Aliağa Belediye Başkanı Sayın Serkan ACAR’a sonsuz teşekkürler.
Kiminin parası kiminin duası demiştik,Allah inananların yanındadır!
Takımımıza Playofflarda başarılar dileriz.

Banner Content
Tags: , , , , , , ,

Related Article