2019/11/17 at 7:46 AM
Banner Top

Göztepe Borges’in penaltı kaçırdığı, ev sahibi sarı kırmızılı ekibin iki topunun direktör döndüğü mücadeleyi bir karambol golüyle yitirirken, Teknik Direktör Kemal Özdeş, yenilgiyi haketmediklerini vurguladı.

“Öncelikle böyle ağır bir sahada ve hava koşullarında mücadele eden her iki takım oyuncularını da kutluyorum.” diyen Özdeş, “Oyunun ilk 35 dakikası istediğimiz gibi geçti. Oyunu genişliğine ve savunmanın arkasına doğru oynanamız bizi etkin kıldı. İlk devrenin son 10 dakikasında oyunu kendi 1. bölgemizde karşılamamız bize sıkıntı yaratsa da çok pozisyon vermedik.” dedi.

İkinci yarıda sahaya uygun şekilde futbol oynadıklarını ifade eden Özdeş, “Penaltıyı atmış olsak daha farklı bir süreç olabilirdi ama futbolda bunlar var. 72. dakikada duran top sonrası sahipsiz topu kazanamamak savunmada yerleşim problemine neden oldu ve bu pozisyonda golü yedik. Bu dakikadan sonra geri dönmek için mücadele ettik, direkten dönen toplar, karamboller var ama olmadı. Geçtiğimiz haftanın ardından bu hafta da hak etmediğimiz bir skorla sahadan ayrıldık ama bu oyun standardı bize hak ettiğimiz sonuçları getirecektir, vazgeçmeden devam etmemiz gerekiyor. Tekrardan kazanmaya başlayarak yönümüzü yukarıya çevirmek istiyoruz.” diye konuştu.

Hakemler: Bülent Yıldırım Kemal Yılmaz, Asım Yusuf Öz

Göztepe: Beto, Lumor Agbenyenu, Wallace Reis, Titi, Lamine Gassama, Andre Poko, Celso Borges, Andre Castro, Halil Akbunar, Serdar Gürler, Cameron Jerome

YedeklerGöktuğ Bakırbaş, Eren Bilen, Tayfur Bingöl, Fausto Grillo, Kadu, Yalçın Kayan, Yoan Gouffran, Yalçın Kayan, Samed Ali Kaya, Deniz Kadah

Teknik Sorumlu: Kemal Özdeş

Galatasaray: Muslera, Mariano, Maicon, Marcao, Linnes, Ndiaye, Selçuk, Fernando, Onyekuru, Feghouli, Sinan Gümüş

Yedekler: İsmail Çipe, Ahmet Çalık, Ryan Donk, Ömer Bayram, Semih Kaya, Emre Taşdemir, Muğdat Çelik.

Teknik Sorumlu: Fatih Terim

Gol: Dk.73 Sinan Gümüş

Banner Content