2019/11/14 at 12:17 PM
Banner Top

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Türkiye 1-1’lik beraberlikle Dünya Şampiyonu Fransa’ya yine boyun eğmezken, grupta liderliğini sürdürdü.

Fransız rejisi Kaan Ayhan’ın attığı golden sonra taraftarlarımıza giden futbolcularımızın asker selamını vermedi. Bu sırada golün ard arda tekrarlarını veren Fransızlar maçın ardından da Millerimizin taraftarımızla bütünleşmesini de uzaktan gösterirken yine gol tekrarlarına yer verdi. Bu durum Türk izleyiciler tarafından büyük tepki ile karşılandı. TRT sadece maç sonrası gösterilerini verebileceğini açıklamak zorunda kalırken, İbrahim Şahin de “Asker selamı 14 Kasım’da TRT’de” tweetini atarak İzlanda maçına işaret etti.

Teknik direktörümüz Şenol Güneş ise maç sonu yaptığı açıklamaları ile tüm dünyaya önemli mesajlar verirken, donanımlı görüntüsü ile takdir topladı. Güneş’in; “Ben takımın teknik direktörüyüm. Bu soruları Macron’a sorun” sözleri geceye damga vurdu.

Milli takımın 14 Kasım’da Türk Telekom’da konuk edeceği İzlanda 2-0’lık galibiyetle puanını 15’e çıkardı.

Öte yandan Alman kulübü Pauli’nin Barış Pınarı harekatına destek veren Emre Şahin’i kadro dışı bırakması ise nefretle karşılandı.

Banner Content