2019/11/20 at 2:27 AM
Banner Top

Pınar Karşıyaka’da İstanbul BBSK yenilgisinin ardından taraftarın sabrı taştı. Basketbolu en iyi bilen taraftar topluluklarından biri olan yeşil kırmızılı taraftarlar Coach Özhan Çıvgın’ı istifaya davet etti.
Lig sonuncusu İstanbul BBSK ‘in 8 maç aradan sonra ligdeki 3.galibiyetini, Mustafa Kemal’de Pınar Karşıyaka’dan alması bardağı taşıran son damla oldu. Sezon başında yaşanan olumsuzlukların ardından yeni transferlerle takımın güçlendiğini buna karşın olmadık maçlar kaybettiğine dikkat çeken taraftarlar, Karşıyaka’dan giden oyuncuların da diğer takımlarda parladığını vurguladı.
Kaybsedilen son 4 maçta coaching hatalarının ortada olduğunu vurgulayan yeşil kırmızılılar, artık kabul edilemez bir noktaya gelindiğini vurgularken, yönetimi de harekete geçmeye çağırdı.

Buhuh üzerine yaşanan gelişmede ise Coach Çıvgın’ın istifasını yönetime sunduğu ve yeşil kırmızılı yönetimin istifayı en kısa sürede yürürlüğe koyacağı ifade edildi.

Kaf Kaf 17 maçta 7 galibiyet alabilen Pınar Karşıyaka maç fazlasına karşın Galatasaray ve Bahçeşehir Koleji’nin ardında play off hattının dışında yer alıyor.

Yeşil kırmızılılar uzun bir aranın ardından, ligdeki gelecek maçını 3 Mart’ta Galatasaray ile evinde oynayacak.

Banner Content
Tags: , , , , ,

Related Article