2019/11/12 at 8:50 AM
Banner Top

Chelsea’den Rahman Baba, Anderlecht’ten Ivan Obradovic ve Ankaragücü’nden Tiago Pinto üzerinde çalışan ve Rahman Baba ile imza aşamasına gelen Göztepe, aradığı solbeki Portekiz’de Beto’nun eski takımında buldu. Sarı kırmızılılılar Sporting Lizbon’dan Lumor Agbenyenu’yla anlaşma sağladı.

Sporting Lisbon ve Ganalı genç solbekle anlaşan Başkan Mehmet Sepil 22 yaşındaki futbolcuyu İzmir’e davet etti. Göz Göz’ün bu yılbaşı Sporting’e transfer olan ve 2022 mevsim sonuna dek sözleşmesi bulunan Gana’lı futbolcuyu kiralamak istediği öğrenildi.

Portekiz’de Porto altyapısından yetişen genç sol bek Portimonense ve ülkesi Gana’da Wassaman United takımında kiralık oynadı. Alman ekibi 1860 Münih’ten 2.5 milyon lira bonservisle Portekiz’e transfer olan Lumor Agbenyenu sezonun ilk yarısında Lizbon’da yalnızca 1 maça çıkıp 29 dakika süre aldı. Lumor Agbenyenu 8 kez Gana Milli Takım formasını giydi.

Portekiz’de Porto altyapısından yetişen genç sol bek Portimonense ve 1860 Münih takımlarında oynadı. Lumor Agbenyenu sezonun ilk yarısında Lizbon’da yalnızca 1 maça çıkıp 29 dakika süre aldı.

Öte yandan kulüp bulunamayınca elde kalan ve Teknik Direktör Kemal Özdeş’in son bir şans daha tanıdığı Nabil Ghilas sakatlandı.

Antrenmanda sakatlanan Nabil Ghilas’ın tetkiklerinde, sağ uyluk ön adalesinde zorlanma ve kısmi yırtık tespit edildiği ve 3 hafta forma giyemeyeceği belirtildi.

Banner Content
Tags: , , , ,

Related Article

Sosyal Ağ

INSTAGRAM

YOUTUBE