2019/10/19 at 4:10 PM
Banner Top

Somaspor’un 3.lig’e çıkması üzerine baraj oynamadan rahat bir sezon geçiren Salihli Belediyespor yeni sezona iddialı girecek.

Olağan  kongrede Salihli Belediyespor yeni yönetimini belirlerken, Başkanlığa seçilen Rasim Paşa ve yeni yönetim kurulu üyeleri, Belediye Başkanı Zeki Kayda’yı makamında ziyaret etti. Salihli Belediyespor Başkanı Rasim Paşa yaptığı açıklamada, “Salihli Belediyespor’u üst noktalara çıkarmak için elimizden geleni yapacağız. Öncelikli hedefimiz altyapılarda Salihli’mizde spor yapan tüm çocuklarımıza ve gençlerimize destek olarak onları yetiştirmektir. Salihli’deki faaliyet gösteren amatör spor kulüpleri ile işbirliğinde çalışacağız. Çocuk ve gençlerimizin yaz tatilini en verimli şekilde geçirmeleri için ilk iş olarak Belediyespor Yaz Spor Okullarında futbol, basketbol, voleybol, jimnastik, masa tenisi, yüzme, karate ve judo olmak üzere toplamda 8 branşta kurs açacağız. Daima sporun ve sporcunun yanında olan Belediye Başkanımız Zeki Kayda’ya teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

Bu yıl güçlü ve iddalı bir ekip oluşturacak olan Salihli Belediyespor, BAL’da zirve mücadelesi vermeye hazırlanıyor.

Salihli Belediyespor’da Yönetim Kurulu’na Rasim Paşa, Mehmet Şakir Çiçek, İrfan Demir, Hüsamettin Çelik, Orçun Semizler, Zekeriya Özovalı ve Talat Bal seçildi.

Banner Content
Tags: , , ,

Related Article