2019/11/13 at 2:11 AM
Banner Top

Lider Somaspor ile deplasmanda oynadığı karşılaşmadan da 3-0’lık yenilgiyle ayrılan İzmirspor, şampiyonluk iddiasını tamamen yitirdikten sonra can derdine düştü. Gruptan İzmir takımının çıkamayacak olması yüzünden baraj maçı oynamak zorunda kalacak olan Şimşekler, Çiğli ve Ödemiş’in ardında kaldıkları takdirde de Süper Amatör Lig’e düşecek.
Bu hafta; İzmir’in kent lideri 29 puanlı Çiğli Belediye, 22 puanlı, İzmir üçüncüsü Ödemişspor ile karşılaşacak. İzmirspor ise kendisi gibi 25 puana sahip Ayvalıkgücü Belediyespor’u konuk edecek. Zor maçlarını bu karşılaşmayla geride bırakacak olan lacivert beyazlı ekip, bu maçı da kazanıp, daha sonra puan kayıplarına izin vermemeyi planlıyor.
Öte yandan Başkan Mustafa Gürkan eleştirilerin yoğunlaşması üzerine yeni bir çağrı yaparak, “Kulübün geleceğini kurtaracak olan varsa biz yönetimi teslim etmeye hazırız” dedi. Kongre öncesinde İzmirspor’u sevenleri yeni bir yönetim kurmaya ya da yönetime katılmaya davet ettiklerini hatırtalatan Gürkan, “Kimseden ses çıkmadı. Kulübü aldığımızda da durum ortadaydı. Biz de İzmirspor’u yarıyolda bırakıp kaçacak değildik. Madem öyle şimdi yine söylüyorum bu üç aylık süreçte camiamızın bazı kıymetli üyelerinin dediği gibi; kulübümüzün geleceğini kurtaracak olanlar varsa biz teslim etmeye hazırız” diye konuştu.

Banner Content
Tags: , , , , ,

Related Article

Sosyal Ağ

INSTAGRAM

YOUTUBE