2019/11/15 at 12:07 AM
Banner Top

İzmirspor’da olağanüstü genel kurul heyecanı yaşanıyor. Mustafa Gürkan yönetiminin sponsorluk ve reklam görüşmelerinde yaşanan yetersizlik ve yönetime takviye gerekçesiyle gittiği kongrenin ilki 6 Ocak Pazar günü saat 10.00’da Kulüp Binası Düğün Salonu’nda, çoğunluk sağlanamadığı takdirde, ikincisi ise aynı yer ve saatte 13 Ocak Pazar günü yapılacak.
Başkan Mustafa Gürkan, listesini Divan Kurulu’na sunarken, başka liste çıkmaması üzerine genel kurula tek liste ile gidilmesi de kesinleşti.
Şampiyonluk parolasıyla çıkılan yolda, 29 Mayıs 2017 tarihinde bu yana iyisiyle, kötüsüyle 19 ayı geride bıraktıklarını vurgulayan Başkan Gürkan, “Yönetimimiz mali, idari ve sportif anlamda başarıyla görevini yürütmüştür. Ne var ki gelinen noktada, ülkenin ekonomik şartları doğrultusunda sponsorluk görüşmeleri ve reklam çalışmaları hedeflerine ulaşamamıştır. Yönetim olarak hem maddi hem de manevi olarak güçlenmemiz gerekiyor. Kulübümüz artık amatör liglerden kurtulmalı.Tüm camiamızı genel kurula bekliyor ve kongrenin bir bayram havasında şampiyonluk kongresi şeklinde geçmesini diliyorum ” diye konuştu.
İzmirspor’da Divan’a sunulan Mustafa Gürkan’ın başkanlığındaki listede mevcut yönetimden Osman Gökçe, Ali Koyuncuoğlu, Can Eren Işık, Ulaş Fırat Koyuncu, Güven Uztuğ yer alırken, yeni üyeler İbrahim Cenk Tunçol, Barış Bilici, Tuncay Kaynar, Osman Ufuk Ongan, Suat Oğul Tarhan listeye girdi.
Yedek liste de ise mevcut yönetimden Emin Uztuğ ve diğer isimler Ümit Batu, Serkan Erişkin, Tugay Varlıklı, Atilla Özüateş yer aldı.

Banner Content