2019/11/13 at 5:27 PM
Banner Top

TFF 2’nci Lig Beyaz Grup’ta (-1) puanla kümede kalma barajının 11 puan gerisinde bulunan Manisaspor umudunu transfere bağlarken, ilk adımı da attı.

Siyah-beyazlılar ilk olarak eski futbolcuları Muhammet Sercan Türkeri’nin işini bitirmek için harekete geçti. Sercan’dan da transfer tahtasını kaldırabilmek için muvafakatname alan yönetimin transferde son noktaya geldiği öğrenildi.

Eski takımı Manisaspor’a gelmeye çok sıcak baktığı öğrenilen, 29 yaşındaki tecrübeli defan oyuncusu bu sezonu boşta geçirdi. Eyüpspor’da kariyerine başlayan Sercan, Boluspor, Karşıyaka, Alanyaspor formalarını giydikten sonra, geçen sezonu Pendikspor ve Amedspor’da geçirdi. Bu iki takımda toplam 9 maçta forma şansı bulan Türkeri;
Manisaspor’a 2014-2015 sezonunda gelmiş ve 2015-2016 sezonunda 2.Lig’de şampiyonluk yaşadıktan sonar 2017 yılında kulüpten ayrılmıştı.
Siyah beyazlılarda, kulüpten alacaklı olan 27 eski futbolcuya tek tek ulaşan ve Sırbistan temsilcisi Rad’dan transfer yapabilmek için muvafakatname alan Başkan Bülent Baygeldi transferinin önündeki engelleri kaldırmayı başarmıştı.

Siyah beyazlı kulübün sezon başında Iwanski’ye olan borcu yüzünden 6, Ulusal Kulüp Lisansı’nı yenileyemediği için de 3 puanı silinmiş, ardından 2010 yılındaki Makukula transferinden, kalan Benfica borcu yüzünden de 6 puanı daha gitmişti.

Banner Content
Tags: , , , ,

Related Article