2019/11/17 at 12:02 AM
Banner Top

Sömestre tatilin başlamasıyla birlikte küçükler kendilerini futbol sahasında buldu. Altınordu Futbol Okulları’ınn dört etap halinde düzenlediği Tatil Şenliği Turnuvası’nın ilk etabı Selçuk’taki İsmet Orhunbilge Tesisleri’nde başladı.
Turnuvanın ilk gününde 2006, 2007 ve 2008 doğumlu öğrenciler futbolun coşkusunu doyasıya yaşadı. İlk gün 134 maç oynanırken tam 669 gol atıldı. Niğde’de kısa bir sürede 250 öğrenci başarısını yakalayan Niğde Anadolu Futbol Okulu da ilk kez Şelçuk’ta yapılan bir turnuvaya katıldı.
Çocuklar tribünleri dolduran aileleri ile birlikte futbolun dayanılmaz coşkusunu yaşadı, bol gol izleme şansı bulan veliler de yağmura rağmen maçları heyecanla takip etti.

Altınordu Başkanı Seyit Mehmet Özkan da devre aralarında çocuklar ile sohbet etti. Minik futbolcu adayları ile bol bol fotoğraf çektirdi.

Turnuvada Alaşehir, Ankara, Ataşehir, Bartın, Biga, Çiğli AOSB, Bornova, Bornova AVR, Buharken, Bursa, Büyükçekmece, Çanakkale, Çerkezköy, Çine, Çorlu, Dalaman, Datça, Düzce, Edirne, Edremir, Eskişehir, Eyüp, Gebze, Gelendost, Isparta, Karabük – Safranbılu, Keşean, Kiraz, Manavgat, Marmaris, Muğla, Muratpaşa – Çallı, Niğde Futbol Okulları, Pamukkale, Samsun, Seferihisar, Turgutreis, Tuzla, Ula, Uşak, Zonguldak-Ereğli futbol okullarından toplam 42 takım top koşturuyor.

Banner Content
Tags: , , ,

Related Article