2019/11/17 at 12:34 AM
Banner Top

Göztepe yönetimi  transferin son gününde Izmir’de kalıp futbolcu kovalamak yerine Istanbul’da kendi futbolcularıyla olmayı  yeğledi. Konyalı Yatabare söylentileri yayılırken, Konya cephesinden de bu savlara ret geldi. Sarı kırmızılı yöneticiler transfer sorularına, “Hepimiz burdayız. İzmir’de kimse kalmadı. Transferi kim yapacak? ” yanıtını verdi.

Deplasmanlardan sadece 2 galibiyet çıkarabilen sarı kırmızılılar Fener’i yenerek çıkış başlatmak istiyor. Zorlu maç öncesinde Göztepe’de eksik isimlerin fazlalığı teknik heyeti düşündürüyor.

Sarı-kırmızılılarda sakatlıkları bulunan Ghilas, Gassama, Ngando, Traore, Hakan Çinemre ve Kerem Atakan Kesgin’in yanı sıra sarı kart cezalısı Poko da Fenerbahçe karşısında yer almayacak.  Geçen hafta oynanan Galatasaray maçında sarı kart cezasını çeken Alpaslan ise yeniden formasına kavuşacak.
Fenerbahçe karşısında Göztepe’nin muhtemel 11’i şöyle: Beto, Tayfur, Titi, Reis, Agbenyenu, Borges, Alpaslan, Castro, Yasin, Serdar, Jerome..

Göz Göz’ün rakibi Fenerbahçe, ise Beşiktaş ‘tan Tolgay Arslan ve G.Saray’dan Serdar Aziz’in işini bitirdikten  sonra ara transfer döneminin kapanmasına birkaç saat kala 24 yaşındaki Slovenyalı orta saha oyuncusu Miha Zajc’ı  de renklerine bağladı.

Ev sahibinde ise sakatlıkları devam eden Tolga, Frey, Oğuz Kağan, Erten, Harun ve kart cezalıları Hasan Ali ile Skrtel Göztepe karşısında forma giyemeyecek.

Banner Content
Tags: , , ,

Related Article