2019/11/13 at 6:21 PM
Banner Top

TFF 3’üncü Lig 3’üncü Grup’ta üst üste aldığı galibiyetlerle play-off yarışının 1 basamak gerisine gelen Turgutluspor, hafta sonunda karşılaşacağı 24 Erzincanspor maçı hazırlıklarını teknik direktör Ahmet Duman yönetiminde sürdürdü.

Son 4 maçını kazanan Turgutluspor puanını 20′ ye çıkararak ilk 5’in 2 puan altında yakın takibine devam ediyor. Play-Off hattındaki 2 rakibinin bu hafta karşı karşıya gelecek olması, 24 Erzincan ile yapılacak maçın önemini daha da arttırdı. Alınacak galibiyetle bu sezon ilk kez play-off hattına yerleşecek Manisa ekibi 3 puana odaklandı.

Eksikler Can Sıkıyor

Kırmızı siyahlılar sarı kart cezalısı Furkan Mehmet takımdaki yerini alamayacak, sakatlıkları bulunan Mehmet Berber, Özkan Toprak ve Fatih Arat’ın zorlu deplasmana forma giymeleri zor gözüküyor.

Duman: ”Turgutlu’ya yakışan, ligi en iyi yerde bitirmektir”

Üst üste alınan galibiyetlerin ardından tecrübeli teknik adam Ahmet Duman:” Futbolcularımızın içindeki coşkuyu arttırdık. Oyuncularla mental anlamda saha dışında çok çalışıyoruz. Saha içinde de yetenekleri ölçüsünde oyun anlayışı ve oyun disiplini yerleştirmeye çalışıyoruz. İnşallah sezon sonuna kadar bu coşkuyu sürdürerek sevinmek istiyoruz.Bize ve Turgutlu’ya yakışan bu. Başarılı olacağımıza ben, ekibim ve futbolcularımız, yönetim olarak inanıyoruz.” şeklinde konuştu.

Banner Content
Tags: , , ,

Related Article

0 Comments

Leave a Comment