2019/11/20 at 1:40 AM
Banner Top

Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu’nda taraftarların katılımıyla düzenlenen müthiş imza töreninde 2+1 yıllık sözleşme imzalayan Başantrenör Ufuk Sarıca başantrenörlük ve sporculuk hayatında böyle bir imza töreninin olmadığını, tekrar Karşıyaka’da görev yapacağı için heyecan duyduğunu söyledi.

Pınar Karşıyaka’da birçok maça çıktığını ve çok güzel günlerinin olduğunu kaydeden Sarıca, “İnşallah tekrar bunları yaşayacağız. Bu oluşumun birkaç ayağı var ama Karşıyaka taraftarına yolladıkları binlerce mesajlar için teşekkürlerimi sunuyorum.” diye konuştu.
Ufuk Sarıca, mücadeleci bir takım kuracaklarına söz vererek, şu ifadeleri kullandı:

“Yeni bir yapılanma, yeni bir proje bu. Biraz sabra ve çalışmaya ihtiyacımız var. Orta ve uzun vadede başarılara açık bir takım olacağız. İlk sene önemli olan iskeleti kuralım. Bunu iyi yaptığımız takdirde çok güzel günler yaşayacağımıza emimim.”

Şampiyon oldukları sezon giydği mavi gömlekle imza törenine çıkan Sarıca, “Mavi gömlek bizim için sembol, yeni bir şey de bulabiliriz. Yeter ki hep beraber olalım.” dedi.


Karşıyaka Spor Kulübü Başkanı Turgay Büyükkarcı, Karşıyaka’nın “muhteşem” taraftarıyla önemli bir kulüp olduğunu belirterek, “Karşıyaka eski günlerine dönecektir bundan hiç kuşkunuz olmasın.” dedi.
Ufuk Sarıca’ya “tekrar yuvaya hoş geldin” diyen Büyükkarcı, Sarıca ile 2+1 yıllık sözleşme imzaladıklarını, bundan sonra da 10 yıl opsiyonu olduğunu kaydetti.

Banner Content
Tags: , ,

Related Article