2019/11/12 at 9:46 AM
Banner Top

Omurilik felcinin tedavisine yönelik araştırmalara fon sağlamak amacıyla 5 Mayıs tarihinde, 6 kıta ve 12 ülkede aynı saatte koşulacak “Wingsfor Life World Run”a yine İzmir ev sahipliği yapacak.

Omurilik felcinin tedavisi için fon sağlamak için 2014’ten bu yana düzenlenen yarışın Türkiye’deki resmi lokasyonu bir kez daha İzmirolurken, 5 Mayıs’ta Wings For Life World Run katılımcılarını ağırlamaya hazırlanan İzmir, eşsiz doğal güzellikleri ve elverişli iklimiyle katılımcılara şüphesiz ideal bir yarış ortamı sağlayacak.

“Koşamayanlar için koşuyoruz” sloganıyla düzenlenen ve dünyanın en büyük yardım koşularından biri olan Wingsfor Life World Run’ın bu yıl ki etkinliği 6 kıtada 100 binden fazla kişinin katılımıyla gerçekleştirilecek.

Etkinliğin basın toplantısı 21 Şubat Perşembe günü WingsforLife Vakfı CEO’su AnitaGerhardter’ın katılımıyla Grand Tarabya Oteli’nde gerçekleşecek.
İzmir’in ev sahipliğini yapacağı,  Wingsfor Life World Run’un, duyuru toplantısına Milletvekili Kenan Sofuoğlu, Türkiye Atletizm Federasyonu Başkanı Fatih Çintimar, İzmir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Buğra Gökçe, TOFD Başkanı Ramazan Baş, Wingsfor Life Türkiye elçilerinin yanı sıra, 5 Türkiye Ralli şampiyonluğu bulunan Red Bull sporcusu Yağız Avcı, Dünya Windsurf Şampiyonası ikincisi RedBull Sporcusu Lena Erdil ve 6 kez Avrupa Dağ Koşusu şampiyonu olan Ahmet Arslan katılacak.
Banner Content
Tags: , ,

Related Article

Sosyal Ağ

INSTAGRAM

YOUTUBE