2019/11/22 at 3:19 PM
Banner Top

TFF 3. Lig 1. Grup’ta  3 haftadır aldığı beraberliklerle şampiyonluk yolunda yara alan Nazilli Belediyespor, son olarak Batman Petrolspor karşısında 2-0 geriye düşmesine rağmen sahadan 2-2’lik skorla ayrıldı.

Maçın ardından, 90 dakika boyunca desteğini esirgemeyen taraftarlarına ve sahada maçın son saniyesine kadar mücadeleyi bırakmayan futbolcularına teşekkür ederek açıklamalarına başlayan Yavuz: “Ben bunu bir kez daha belirtmek isterim ki kimse bizi kolay kolay yenemez. Evet, kazanmak istiyorduk, taraftarlarımızı mutlu etmek istiyorduk. Bu hafta onları üzdük. Yine söylemeden geçemeyeceğim, bu takım aslanlar gibi mücadele ederek maçı bırakmadı. Nasıl bugüne kadar savaşarak geldiysek, savaşarak devam edeceğiz. Göreceksiniz ben bu zamana kadar söylediğim her şeyi görerek, bilerek söyledim, paylaştım sizlerle. Ben bütün oyuncularımla gurur duyuyorum. Taraftarlarımızda oyuncularımız ile gurur duysunlar bu oyuncu gurubumuz onları layık oldukları yere çıkaracak oyunculardır. Deplasmanda oynayacak olduğumuz Yomraspor maçın dada Kırmızı kart cezalısı Sergen, sarı kart cezalısı Mert Er ve Buğra dışında sakatlıkları devam eden Mazlum, Recep Berk ve Sevcan bizimle olamayacaklar. Ancak geçtiğimiz 12 haftalık periyotta şunu gördük ki kim oynarsa oynasın değişen pek bir şey olmuyor. Hangi arkadaşımıza görev verdiysek, formayı giydiyse hakkını vermeye çalışıyorlar ve başarılı oluyorlar. Buda bizim oyuncularımızın karakterli olduklarından. Hiç bir şekilde bırakmadan pes etmeden her zaman göreve hazır olduklarını bir aile gibi aile bireylerinin yaptığı gibi sırası gelen görevini eksiksiz yerine getirmeye çalışıyorlar. Buda şehrimiz, camiamız açısından onur verici bir durum. Ben kendi adıma bütün oyuncu arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Göstermiş oldukları bu gururlu davranışlarından dolayı ve böylede devam edecekler inşallah’’ dedi.

Yavuz; “Oyun anlayışı ve mücadele gücü ile unutulmayacak bir sezonun geçirdiğimize inanıyorum. Çünkü sezon başından bu yana geçen süreçte bunu futbolcularımız bize gösterdiler, gösterme yede devam ediyorlar. İnşallah Futbolcularımızla birlikte şehrimizin camiamızın istediği hakkettiği yer olan 2.lige çıkacağız.” ifadelerini kullandı.

 

Banner Content
Tags: , , ,

Related Article

0 Comments

Leave a Comment