2019/11/22 at 11:17 AM
Banner Top

Turgutreis Yelken Kulübü’nün ev sahipliğinde Bodrum Belediyesi’nin desteğiyle düzenlenen Türkiye Yelken Federasyonu Kış Kupası’nın ilk haftasında Optimist ve Laser sınıflarında kazananlar belli oldu

Optimistte; Göztepe’den Can Ertürk birinci ARM. Urla Yelken’den Alp Namdar ikinci, Mustafacan Öztuncel üçüncü oldu.
Optimist Kızlar kategorisinde ise A.R.M. Urla Yelken’denOkyanus Arıkan birinciliği elde ederken Turgutreis Yelken’den Bilge Nur Yazıcı ikinci ve İskenderun Yelken İhtisas’tan Firdevs Yeğin üçüncü sırada yer aldı.

4.7’de; İstanbul Yelken’den Cem Boren Koçer birinci olurken, ARM. Urla Yelken’den Metehan Mete ikinci, Karşıyaka’dan Derin Baytur üçüncü oldu.
Laser 4.7 Gençler kategorisinde ise A.R.M. Urla Yelken’den Mithat Metehan Mete ilk sırada yer aldı. Karşıyaka’dan Derin Baytur ikinci ve Arkas Çeşme Yelken’den Yaman Aktolun üçüncü oldu.

Laser Radial’de; Fenerbahçe’den Yalçın Çıtak birinci, Karşıyaka’dan Deniz Altay ikinci, Arkas Çeşme Yelken’den Doruk Demircan üçüncü oldu.

Laser Radial Kadınlar kategorisinde ise Galatasaray’dan Ece Asya İkizler birinci sırayı alırken, Karşıyaka’dan Zeynep Tuncalı ikinci ve Fenerbahçe’den Deniz Dönertaş üçüncü oldu.

Laser Standartta ise; İstanbul Yelken’den Onur Bilgen birinci Galatasaray’dan Duran Dinç ikinci, Fenerbahçe’den Berkay Abay üçüncü olurken, en iyi dereceyi elden Egeli 7.cilikle Karşıyaka’dan Umut Efe Alpkoçak ücüncü oldu. Umut Efe Laser Standard Genç kategorisinde ise üçüncü oldu.

Banner Content
Tags: , , ,

Related Article