2019/11/17 at 12:05 AM
Banner Top

Utaş Uşakspor’da taraftarlara desteklerinden ötürü teşekkür eden Teknik Direktör Mehmet Yozgatlı, Ankara’dan galibiyetle döneceklerini söyledi.

Göreve geldiği ilk haftada Sancaktepe deplasmanından yenilgiyle dönen 1 Eylül’de de Eyüpspor’la berabere kalan Yozgatlı bu kez kazanmak istiyor.

Kırmızı siyahlılar ligden çekilen Gaziantep ve eksi puandaki Manisaspor’dan sonra gelen Ankara Demirspor ile karşılaşacak.

TFF 2. Lig Beyaz Grup’ta sezonun ilk 11 haftasında yenilgi yüzü görmeyip zirve hesapları yapan Utaş Uşakspor, son aylarda girdiği kabustan uyanmak istiyor. İlk 11 maçı 5 galibiyet, 6 beraberlikle geçen kırmızı-siyahlı ekip, son 14 maçta ise yalnız 1 galibiyet alabildi. Bu periyotta Hakan Şapçı, Bahri Kaya ve Mehmet Yozgatlı olmak üzere 3 farklı teknik direktörün çalıştırdığı Uşakspor’un kötü gidişi bir türlü son bulmadı. Uşakspor, 3 farklı teknik adramla son 14 maçta 1 galibiyet, 5 beraberlik, 8 mağlubiyet aldı.

Öte yandan kırmızı siyahlı kulüp annesi Aysel Şapçı’yı kaybeden eski teknik direktörü Hakan Şapçı için başsağlığı mesajı yayınladı.

Banner Content
Tags: , , ,

Related Article