2019/11/12 at 8:47 AM
Banner Top

Bayanlar Voleybol 1.Ligi Ligi A Grubu’nda yer alan Karşıyaka ikinci yarıyı evinde zorlu bir maç ile açıyor. Zübeyde Hanım’ın Kızları 15.hafta mücadelesinde 12 Ocak Cumartesi günü lider Sarıyer Belediyespor ile karşılaşacak.

Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu’nda saat 16:00’da başlayacak olan karşılaşmada Bayan Kaf Kaf’lar, Ligin ilk yarısında İstanbul’da 25-7, 25-17 ve 25-11’lik setlerle 3-0 kaybettikleri lider rakiplerinden set koparmaya çalışacak.

Karşılaşmanın biletleri 10 TL’den maç günü satışa sunulacak.
Karşılaşmayı öğrenci ve çocuklar ücretsiz takip edebilecekler. Taraftarlarından bu zorlu mücadele destek bekleyen yeşil kırmızılı bayanlar, “Rakip zorlu elimizden geleni yapacağız. Zevkli bir karşılaşma çıkarmaya çalışacağız. Taraftarlarımızın desteğine ihtiyacımız var” dediler.
Ligde ondört hafta geride kalırken Tamer Çamlıbel yönetimindeki yeşil kırmızılı ekip, gençlerden ve öz kaynaklarından oluşan kadrosuyla 8 galibiyet, 5 mağlubiyet ile altıncı sırada yer alıyor. Sarıyer Belediyespor ise 12 galibiyet, 1 mağlubiyet ile ilk sırada bulunuyor.

Banner Content

Sosyal Ağ

INSTAGRAM

YOUTUBE